Menu Close

Projektas „Metų laikai“

Pianistai šiais metais dalyvauja tęstiniame projekte „Metų laikai“. Tai 4 sceniškumo dirbtuvės visiems norintiems peržengti savo jaudulį scenoje, įsivertinti pažangą, nusibrėžti strategiją sekančiam etapui. Mokytojos šiuose renginiuose turės galimybę fiksuoti rezultatus, analizuoti juos ir darytis išvadas.
Kovo 30 d. vyko pirmasis susitikimas „Metų laikai. Pavasaris“. Dalyvavo net 44 jaunieji pianistai, paruošti mokytojų J. Daugėlienės, V. Dauknaitės, G. Gudaitienės, L. Juodytės, S. Krečkauskienės ir J. Sederevičiūtės. Skambėjo įvairių žanrų, epochų ir šalių muzika. Pianistams sekėsi labai gerai!
Ačiū dailės mokytojai G. Kozikienei ir floristei D. Bakutienei už vizualius renginio sprendimus.
 
Jolanta Sederevičiūtė, fortepijono metodinės grupės vedėja
 
Skip to content