Menu Close

Pučiamųjų instrumentų meistriškumo kursai

2021 m. lapkričio 11 d. Raseinių meno mokyklos pučiamųjų instrumentų skyriaus mokytojai: A. Nikžentaitienė, A. Rukas, A. Krištapavičius, V. Dabžanskis su savo specialybių mokiniais lankėsi Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje. Buvome svetingai sutikti mokyklos šeimininkų. Konservatorijos direktorius K. Bliujus įdomiai papasakojo apie mokyklos istoriją, šių dienų aktualijas, pakvietė moksleivius rinktis muzikanto profesiją. Turėjome ekskursiją po atnaujintus kabinetus, aplankėme bendrabutį, susipažinome su gyvenimo sąlygomis jame. Vėliau išsiskirstėme po auditorijas, kuriuose vyko meistriškumo kursai. Lankėmės fleitos mokytojo eksperto L. Čiapo, saksofono mokytojo metodininko L. Klebausko, trimito mokytojo metodininko D. Kanio, klarneto mokytojo E. Šidiškio pamokose. Buvo naudinga, įdomu mokiniams ir mokytojams.
Dėkojame Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų metodinės grupės vadovui G. Vazniui už puikų renginį.

Asta Nikžentaitienė, pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų metodinės grupės vadovė 

Skip to content