Menu Close

Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų kalėdinis koncertas tėveliams

Kalėdiniai koncertai Meno mokykloje neatskiriama  šventinio šurmulio dalis. Kiekvienais metais smagu matyti tėvelius, šeimas skubančius į koncertą, pasipuošusius, su džiugia nuotaika. Juk šiandien mano vaiko koncertas! O jaunieji atlikėjai – gražūs ir išsidabinę nors ir susijaudinę prieš koncertą.
Tą vakarą tėveliams koncertavo mokytojų Arūno Krištapavičiaus pučiamųjų instrumentų ir Vaido Kasparavičiaus mušamųjų instrumentų klasės mokiniai. Malonu buvo klausytis saksofonais ir klarnetu atliekamų valsų ir kt. kūrinių. O klausantis būgnų – įvairių stilių, populiarių ir žinomų kūrinių, norėjosi  ne tik ploti, bet patrepsėti į ritmą. Toks koncertas buvo pirmasis. Puiki nuotaika, jaunųjų būgnininkų drąsa ir pasitikėjimas savimi džiugino ir malonino.
Mūsų mokytojų dėka buvo parengtas nuotaikingas, šventinis koncertas.
Skip to content