Menu Close

Pučiamųjų mokiniai ir mokytojai – aktyvūs įvairių renginių dalyviai

Spalio 1 d. Raseinių medžiotojų ir žvejų draugijos organizuotame renginyje trimitu grojo mokinys Herkus Pluščauskas ir mokytojas Vaidas Dabžanskis.
Spalio 7 d. UAB ,,Dero“ lauko šaudyklos ,,Žalia kamanė“ ir pokylių salės atidarymo šventiniame renginyje (iškilminga valstybės ir istorinės vėliavų pakėlimo ceremonija – himnas) koncertavo pučiamųjų instrumentų ansamblis: Nojus Gedrimas, Dominykas Guntarskis, Herkus Pluščauskas, Danielius Bautronis, Julius Armoška, Gustas Gedrimas, Gabrielius Čiapas, Titas Krūgelis, Lukas Jaškauskas, Faustas Ališauskas, mokytojai: Arūnas Krištapavičius (saks baritonas), Vaidas Kasparavičius (mušamieji), ansamblio vadovas, mokytojas Vaidas Dabžanskis. Ne tik grojome, bet ir stebėjome aviamodeliuotojo Donato Paužuolio, pasaulio čempionato varžybose iškovojusį aukso medalį, radijo valdomų lėktuvėlių pasirodymą, kurie skrido pagal individualiai pasirinktą muziką, vaikams – įspūdis nepamirštamas.
Puikus renginys, geras oras ir dovanėlės už kurias labai dėkojame
I. ir D. Pluščauskams, nuteikė pozityviai, grįžome linksmi ir laimingi, lauksime naujų koncertinių kelionių, konkursų, festivalių.
 
 
 
 
 
 
Skip to content