Menu Close

Rajoninio, zoninio etapų laimėtojai, TV dalyviai

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ 1 etapo atranką Raseinių rajono savivaldybėje organizavo rajono švietimo pagalbos tarnyba. Pageidaujantys konkurse dalyvauti solistai ir ansambliai sausio 12 dieną rinkosi Raseinių meno mokykloje. Teatro ,,Svajoklis“ grupė su mokytoja Ilma Garšviene teatralizuotu pasveikinimu dalyviams palinkėjo sėkmės, klausytojams ir svečiams kantrybės, komisijai nuoširdaus įsiklausymo į skambančius dainininkų balsus, kad nuspręstų, kas dalyvaus tolesniame konkurso atrankos etape.

Konkurso ,,Dainų dainelė“ 1 etape dalyvavo: Raseinių rajono Viduklės darželio mergaičių vokalinis ansamblis (vadovė Reda Gružinskienė, akompaniatorius Arūnas Mickus (fortepijonas)), Raseinių rajono Ariogalos gimnazijos mokinė solistė Evelina Dubauskaitė (mokytoja Evelina Budrienė, akompaniatorė Saulė Krečkauskienė (fortepijonas)), Raseinių meno mokyklos dainininkai: merginų tercetas – Justė Gvazdauskaitė, Renata Kumpikevičiūtė, Gita Gliaudytė (mokytoja Eugenija Kumpikevičienė, akompaniatorė Saulė Krečkauskienė (fortepijonas)), solistės: Aneta Judickaitė, Ignė Radčenkaitė, Gerda Burneikaitė, Austėja Kuzmarskytė, Emilija Bagdonaitė (mokytoja Stanislava Vežbavičienė, akompaniatoriai Valdemara Dauknaitė (fortepijonas), Saulė Krečkauskienė (fortepijonas), Vytautas Vasiliauskas ir Andrėja Juodytė (gitaros)), Karolina Petrauskaitė (mokytojas Vytautas Vasiliauskas, akompaniatorius Vytautas Vasiliauskas (fortepijonas)).

Dalyvių pasirodymus vertino ir į 2 konkurso etapą atrinko komisija: Aurelija Meškauskienė, Šiaulių Lieporių gimnazijos neformaliojo švietimo skyriaus vedėja, dr. Jūratė Daugėlienė, Raseinių meno mokyklos mokytoja ekspertė, Gražvydas Jegnoras, Raseinių rajono kultūros centro mišraus choro „Šatrija“ vadovas, Juozapas Juščius, Raseinių rajono muzikos mokytojų metodinio būrelio pirmininkas, Jolita Oržekauskaitė, Raseinių meno mokyklos dainavimo ir muzikos teorijos metodinės grupės vedėja, Lina Urniežiūtė, operos solistė, Raseinių rajono kultūros centro meno vadovė, Vijoleta Volungienė, Raseinių meno mokyklos muzikos mokytoja metodininkė. 

Atsižvelgusi į konkurso nuostatus, 1 etapo vertinimo komisija į konkurso 2 (zoninį) etapą  atstovauti Raseinių rajono savivaldybę pasiūlė visus1etapo dalyvius.

Sausio 26 d.Tauragėje vykusiame konkurso 2 etape mūsų jaunieji vokalistai ir ansambliai dalyvavo atrankoje su  Jurbarko, Kelmės, Pagėgių, Šilalės, Tauragės savivaldybių dainininkais. Iš Raseinių rajono savivaldybės dalyvauti konkurso 2 etapo vertinimo komisijoje buvo deleguota dr. Jūratė Daugėlienė, Raseinių meno mokyklos mokytoja ekspertė.

Sveikiname ir džiaugiamės, kad konkurso 3 etapo, kuris vyks per televizijos koncertus vasario – gegužės mėnesiais dalyvėmis tapo:

Emilija Bagdonaitė (mokytoja Stanislava Vežbavičienė, akompaniatorė Saulė Krečkauskienė, fortepijonas);

Austėja Kuzmarskytė (mokytoja Stanislava Vežbavičienė, akompaniatorė Saulė Krečkauskienė, fortepijonas, akompaniatoriai Vytautas Vasiliauskas ir Andrėja Juodytė, gitaros).

Konkurso 4 etapas – finalinė konkurso šventė Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų
gimnazijoje ir baigiamasis konkurso laureatų koncertas Nacionaliniame operos ir baleto teatre Vilniuje. Konkurso laureatai apdovanojami diplomais, prizais bei rėmėjų dovanomis, jų mokytojai Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštais.

 

 

Skip to content