Menu Close

Respublikinio festivalio Panevėžyje akimirkos

2018 metų balandžio 20 dieną Panevėžio muzikos mokykloje vyko respublikinis jaunųjų atlikėjų pianistų konkursas-festivalis  „Muzikinis pavasaris“, skirtas Lietuvos šimtmečiui ir Panevėžio muzikos mokyklos 70-čiui paminėti. Į Panevėžio miestą atvyko gausus būrys jaunųjų pianistų ir juos ruošusių mokytojų. Renginyje dalyvavo jaunieji pianistai iš įvairių Lietuvos miestų muzikos ir meno mokyklų bei gimnazijų: Anykščių, Ariogalos, Panevėžio, Pasvalio, Plungės, Kauno, Klaipėdos, Šakių, Šiaulių, Širvintų, Rietavo, Ventos, Vilniaus. Festivalio programą sudarė trijų dalių koncertai Panevėžio muzikos mokyklos Didžiojoje salėje.

Renginio pirmos dalies koncerte dalyvavo dvidešimt aštuoni mokiniai ir juos ruošę mokytojai iš Anykščių, Panevėžio, Pasvalio, Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklų,  Garliavos, Šakių, Raseinių (Ariogalos skyriaus) meno mokyklų bei Panevėžio V. Mikalauskų menų gimnazijos. Koncerte skambėjo užsienio bei lietuvių kompozitorių kūriniai. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus jaunosios pianistės Evelina Dubauskaitė ir Paulina Veličkaitė (jas ruošė vyresnioji mokytoja Džiuljeta Banienė) atliko William Gillock nuotaikingą kūrinį „Fiesta Mariachi“. Renginio pabaigoje visi jaunieji atlikėjai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanomis.

Už saugią, įdomią kelionę į Panevėžio miestą nuoširdžiai dėkojame Evelinos tėčiui Eugenijui Dubauskui.

 

Džiuljeta Banienė,  Ariogalos skyriaus vyresnioji mokytoja

     

 

 

 

Skip to content