Menu Close

Respublikinis festivalis ,,Vario spalvos 2018“.

2018 m. kovo 21 d. Kauno 1-oje muzikos mokykloje įvyko Respublikinis muzikos, meno mokyklų bei gimnazijų varinių pučiamųjų muzikos instrumentų festivalis ,,Vario spalvos 2018“. Festivalio tikslas – populiarinti varinių pučiamųjų instrumentų muziką, ugdyti moksleivių saviraišką, meninius, techninius ir sceninius gebėjimus, atskleisti ir ugdyti meninės-muzikinės raiškos įgūdžius.

Šiame festivalyje dalyvavo jaunieji  atlikėjai iš Vilniaus, Marijampolės, Kauno 1-osios,  Jonavos Janinos Miščiukaitės, Kauno A.Kačanausko, Garliavos, Kazlų Rūdos, Raseinių meno bei kitų muzikos mokyklų.

Raseinių meno mokyklą atstovavo trimitininkai Danielius Bautronis ir Rapolas Jokilaitis (mokytojas Vaidas Dabžanskis).

Už puikų pasirodymą buvo apdovanoti diplomais.

 

 

 

Skip to content