Menu Close

Respublikinis kūrybinis pleneras

2016 m. balandžio mėn. Jonavos lopšelis-darželis „Lakštingalėlė“ organizavo Respublikinį kūrybinį plenerą „Piešiu meilės juostą mamai“. Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo ankstyvojo dailės ugdymo grupės mokiniai (mokytoja Kristina Grockytė) kartu su savo tėveliais, broliais ir sesėmis nepraleidome progos ir sudalyvavome šiame projekte. Piešėme ant tako su kreidelėmis, guašu, kūrėme gražiausių akimirkų filmuką.Už dalyvavimą vaikams buvo įteiktos padėkos.

2016 m. birželio 4 d. Jonavos Joninių slėnyje įvyko II-asis kūrybinio plenero „Piešiu meilės juostą mamai“ etapas. Kartu su kitomis ugdymo įstaigomis iš įvairių Lietuvos miestų piešėme ilgiausią ir spalvingiausią meilės juostą mamai. Vaikams buvo įteiktos atminimo dovanėlės, pažymėjimai. Pasibaigus kūrybos laikui klausėmės koncerto, pramogavome, aplankėme Samulevičių sodyboje esantį muziejų.

Ariogalos filialo dailės mokytoja,

Kristina Grockytė

groc2 groc3 groc4 groc5

Skip to content