Menu Close

Respublikinis moksleivių meninio skaitymo konkursas

Vasario 28 d. Gargždų muzikos  mokykloje vyko šalies meno mokyklų teatro skyrių Respublikinis moksleivių meninio skaitymo konkursas. Į jį atvyko 26 meno mokyklų teatro skyrių ugdytiniai.

Raseinių meno mokyklos teatro skyriui konkurse atstovavo: KarolinaTiškutė, Vilius Liauška (mokyt. Ilma Garšvienė) ir Perlita Motikaitytė, Vėjūnė Irkmonaitė bei Simona Paulauskaitė (mokyt. Romena Godelytė-Irkmonienė). Skaitovus vertino konkurso komisija, kuriai vadovavo Jūratė Grigaitienė, humanitarinių mokslų daktarė, Klaipėdos universiteto humanitarinių mokslų fakulteto literatūros katedros lektorė. Mūsų mokyklos mokinė Simona Paulauskaitė tapo laureate, laimėjo pirmą vietą (mokyt. Romena Godelytė – Irkmonienė). Visus sujaudino jos papasakota  ištrauka iš Lietuvos vaikų tremtinių atsiminimų „Sibiro vaikai“.

Visi mokiniai buvo apdovanoti padėkomis.

Skip to content