Menu Close

Respublikinis muzikos (meno) mokyklų instrumentinių ansamblių festivalis „Mokytojas ir Mokinys“

Respublikinis muzikos (meno) mokyklų instrumentinių ansamblių festivalis „Mokytojas ir Mokinys“, vyko spalio 1 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje. Festivalyje, skirtame Tarptautinei mokytojų dienai grojo Raseinių meno mokyklos mokinė Vėja Germanavičiūtė (mokyt. Laisvida Juodytė) ir Lyja Germanavičiūtė su mokytoja Jolanta Turčinskiene bei 4 klasės fleitininkės Austėja Butkutė ir Agnieška Aukštakytė su mokytoja Asta Nikžentaitiene, akompanavo koncertmeisterė Valdemara Dauknaitė.
Mokiniai, muzikuojantys drauge su mokytoju, įgyja daugiau pasitikėjimo savimi, sėkmingas ansamblio pasirodymas scenoje teikia dvasinį komfortą ir tampa nuolatiniu poreikiu gyvenime mokytojui ir mokiniui.
Dėkojame Vilniaus “Ąžuoliuko” muzikos mokyklai už puikų renginį.
 
 
Skip to content