Menu Close

Respublikinis skaitovų konkursas

Raseinių meno mokyklos teatro "Svajoklis" mokiniai  dalyvavo meno ir muzikos mokyklų mokinių meninio skaitymo konkurse, kuris vyko Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykloje. Respublikiniame konkurse susirungė ir savo įtaigumą, artistiškumą, skaitant įvairius tekstus, pademonstravo nemažas mokinių būrys. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Mažeikių, Viekšnių, Raseinių, Gargždų bei Jonavos meno mokyklų. Meninio skaitymo konkurso dalyviai pagal amžių buvo suskirstyti į 3 amžiaus grupes: 7–11, 12–14 ir 15–18 metų. 

Jonas Keparutis I vieta (1 A grupė), mokyt. Romena Godelytė-Irkmonienė.

Aistė Gudžiūnaitė II vieta(2 A grupė), mokyt. Ilma Garšvienė.

Vėjūnė Irkmonaitė – spec. renginio prizas (3 A grupė), mokyt. Romena Godelytė-Irkmonienė.

Evelina Ruvelytė ir Eva Laurinavičiūtė apdovanotos padėkos raštais, mokyt. Romena Godelytė-Irkmonienė

 

Skip to content