Menu Close

Respublikinis TV konkurso ,,Dainų dainelė“ rajoninis etapas

Respublikinis TV konkurso ,,Dainų dainelė“ rajoninis etapas įvyko sausio 9 d. Raseinių meno mokykloje. Prieš mokinių pasirodymus Valdonė Balčaitienė, Raseinių švietimo pagalbos tarnybos metodininkė supažindino su konkurso vykdymo tvarka, eiga, papasakojo apie konkurso ,,Dainų dainelė“ istoriją, pirmuosius dalyvius ir pristatė komisijos narius – Gražvydą Jegnorą, choro „Šatrija“ vadovą, Eveliną Budrienę, Ariogalos gimnazijos mokytoją, Daivą Rapolienę, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos mokytoją, Emiliją Bagdonaitę, VDU MA IV kurso studentę.
Konkurse dalyvavo Raseinių meno mokyklos mokiniai: Jorė Tutlytė, Viktorija Pikčiūtė, Kamilė Ačaitė, Evelina Dubauskaitė (mokyt. Stanislava Vežbavičienė), 1 klasės mokinių vokalinis ansamblis (mokyt. Jūratė Daugėlienė), Jokūbas Macius, Barbora Tautvydaitė (mokyt. Vytautas Vasiliauskas), akompanavo Valdemara Dauknaitė.
Komisija delegavo visus atstovauti mūsų rajonui zonos etape, kuris vyks sausio 26 d. Šilalės kultūros centre. 
Pasirodymai džiugino.
Linkime sėkmės II ture, zonoje.
Skip to content