Menu Close

Rudens mozaika

    Lapkričio 21 d. Meno mokykloje vyko jungtinis pagrindinį ir papildomą fortepijoną lankančių mokinių koncertas paskatinimo bei sceniškumo mokymosi tikslais.

Renginyje dalyvavo solistai  Ema Petrauskaitė, Gabija Digrytė, Titas Kmieliauskas, Roneta Tautkutė, Urtė Valentonė, Greta Karbauskaitė, Vakarė Gustainytė, Jonas Keparutis, Julita Kumpikevičiūtė, Augustina Ivanauskaitė, Raminta Kučinskytė, Emilija Ignatavičiūtė, Veronika Kapliauskaitė, Miglė Kleivaitė, Rusnė Kaminskaitė, fortepijoniniai ansambliai Izabelė Janušaitytė ir Evelina Jociūtė, Emilija Bagdonaitė ir Nojus Globys, Gabija Miežinytė ir Ema Songailaitė, kamerinis ansamblis  Vėja ir Lyja Germanavičiūtės.

Gerą nuotaiką kūrė spalvingos programėlės ir saldūs prizai, už jas nuoširdžiai dėkojame Dainorai Bakutienei ir Jolantai Digrienei.

Už gražų bendradarbiavimą dėkoju mokinius koncertui paruošusioms mokytojoms Gintarei Gudaitienei, Saulei Krečkauskienei, Valdemarai Dauknaitei, Laisvidai Juodytei, Jolantai Turčinskienei.

Jolanta Sederevičiūtė, fortepijono grupės vedėja

dovaneles  sale-rudens-mozaikaprogramele2

 

Skip to content