Menu Close

“Rudens taurė – 2015”

 

Savaitgalį Kauno sporto halėje vykusios tarptautinės sportinių šokių varžybos “Rudens taurė -2015” ypač sėkmingos buvo meno mokyklos choreografijos klasės mokiniams Domantui Mūrui ir Ievai Matulevičiūtei.

Devynių arbitrų komisija, iš jų šeši – užsieniečiai, Domantui ir Ievai skyrė pirmąją vietą. Šios varžybos buvo paskutinės toje kategorijoje. Surinkę trūkstamus kvalifikacinius taškus, sekmadienį dalyvavo aukštesnės D klasės varžybose, kuriose klasikinių šokių grupėje buvo šešti iš dvidešimt penkių porų, o Lotynų Amerikos šokių grupėje septinti iš trisdešimt vienos poros.

Neblogai sekėsi Domantui Labučiui ir Austėjai Krapikaitei – užėmė keturioliktą vietą iš septyniolikos, o Deimantas Dargužas ir Miglė Cirtautaitė liko penkiolikti iš dvidešimt trijų porų.

Sveikiname šokėjus ir mokytoją L. Bankauskienę.

Skip to content