Menu Close

„Rudens taurė – 2022“

2022 m. spalio 1–2 d. Kauno raj. Garliavos sporto centre 28-ąjį kartą vyko Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių standartinių (ST) ir Lotynų Amerikos (LA) šokių reitingo varžybos „Rudens taurė – 2022“. Varžybas inicijavo ir organizavo tarptautinės kategorijos sportinių šokių teisėjai, Kauno klubo „Žiburys“ vadovai ir treneriai bei Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus choreografijos klasės mokytojai – Liudmila ir Vytautas Bankauskai. Šiemet pirmą kartą šiose varžybose pasirodė jaunimo iki 21 metų grupės, kuriose meistriškumą demonstravo Lietuvos atstovai,  šokėjai, prizininkai – Ieva Matulevičiūtė ir Aleksandras Katalovas.

Alina Skirmantaitė – Ivoškienė, vyr. fortepijono mokytoja                                                     

 Nuotraukos Vidmanto Kirklio

Skip to content