Menu Close

Saksofono muzikos šventė

Lapkričio 22 dieną Raseinių meno mokykloje pučiamųjų instrumentų metodinis būrelis surengė seminarą „Jaunojo saksofonininko garsinių ir techninių įgūdžių formavimas pradiniame ugdyme“ į, kurį pakvietė Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos ir Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos dėstytoją, buvusį Raseinių meno mokyklos saksofono specialybės moksleivį Liną Klebauską.

Tai buvo naudingas susitikimas su akademinio muzikos mokymo atstovu, puikiu saksofono paslapčių žinovu, praktiku, gebančiu laisvai, šiltai, profesionaliai išdėstyti problemas, grojant šiuo instrumentu, analizuojančiu bendražmogiškas visuomenės problemas, kurios atsispindi bendravime su šiuolaikiniu jaunuoju atlikėju.

Lektorius dirbo su keletu saksofono klasės moksleivių,  analizavo esamą situaciją, ką būtų galima padaryti, siekiant geresnių grojimo rezultatų.

Analizavome, diskutavome, turiningai ir naudingai praleidome susitikimą su dėstytoju Linu.

Antrąją susitikimo dalį vainikavo Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos moksleivių ir Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos studentų saksofonininkų koncertas. Klausėmės saksofono solo atliekamų kūrinių bei ansamblio grojimo.

Buvo turininga, įdomi, naudinga diena, pripildyta įdomių, brandžių šiam nuostabiam instrumentui kūrinių.

 

               Asta Nikžentaitienė, pučiamųjų instrumentų metodinio būrelio pirmininkė

Skip to content