Menu Close

Šauniai pradėtas naujasis sportinių šokių sezonas

Garliavos sporto ir kultūros centre įvykusios tarptautinės sportinių šokių varžybos „Rudens taurė – 2019“ buvo itin sėkmingos Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus šokėjams. Abi varžybų dienas dalyvavo per 600 porų šokėjų iš 10 pasaulio valstybių, kurias vertino 21 užsienio arbitras iš 15 šalių, bei 30 arbitrų iš Lietuvos.

Varžybų globėjas Kauno miesto savivaldybė, rėmėjas Kauno rajono savivaldybė.

Jaunimo ir suaugusiųjų B klasės grupėje nenugalimi buvo Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė. Lotynų Amerikos šokių programoje varžėsi 13 porų, o klasikinių šokių – 9 poros ir abiejose programose arbitrai skyrė pirmąją vietą. Pasaulio reitingo varžybose tarp 29 aukščiausios klasės duetų iš Lietuvos ir įvairių užsienio šalių Domantas ir Ieva užėmė aukštą 7 vietą.

Jaunių II E6 klasėje įveikę atrankinį turą ir patekę į finalą tarp 13 dalyvavusių porų Dovydas Dabašinskas ir Gabija Milašauskytė užėmė 6 vietą.

Labai sėkmingai pirmose šio sezono varžybose pasirodė vaikų grupės šokėjai Martynas Minkevičius ir Rugilė Bartkutė. Tarp 21 dalyvavusios poros užimta antroji vieta.

Pasaulio reitingo jaunimo ir suaugusiųjų grupės finalistai džiaugėsi firmos „Bauer“ dovanomis, o vaikų grupės šokėjai buvo apdovanoti taurėmis ir saldžiomis UAB „Naujasis Nevėžis“ ir AB „Kauno grūdai“ dovanomis.

 

Liudmila Bankauskienė,  Ariogalos skyriaus šokio mokytoja

Skip to content