Menu Close

Išsipildė Mindaugo svajonė

Praėjusį penktadienį, gruodžio 18 d., meno mokyklos kalėdinio koncerto metu, Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubo nariai ir seimo narys Gintautas Mikolaitis, Raseinių meno mokyklos mokiniui Mindaugui Žiūkui įteikė jo svajonę – akordeoną.
Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams  už pagalbą įgyvendinant mokinio Mindaugo Ž. svajonę  turėti  koncertinį akordeoną – seimo nariui Gintautui Mikolaičiui , IĮ “Geležinis tiltas”, UAB „Bilderis“, Raseinių kredito unijai, UAB “Danspin”, UAB “Rimdalė”.
Mindaugas yra išskirtinių gabumų septyniolikmetis talentas, kuris savo ryžtu įveikė visas gyvenimo jam mestas negandas, o savo nuosekliu darbu įrodė, kad yra vertas palaikymo.
 Ypatingai dėkojame Seimo nariui Gintautui Mikolaičiui, kuris ženkliai parėmė iniciatyvą.
Visų Jūsų dėka Mindaugas turi šansą dar greičiau tobulėti.

112-20151218

Skip to content