Menu Close

Seminaras „Dainavimo meistriškumo pamoka“

2023 m. balandžio 6 d. Raseinių meno mokykloje vyko seminaras „Dainavimo meistriškumo pamoka“ meno ir bendrojo ugdymo mokyklų mokytojams. Seminaro metu dainavimo meno mokėsi Raseinių meno mokyklos mokinės Barbora Tautvydaitė (mokyt. Vytautas Vasiliauskas) ir Evelina Dubauskaitė (mokyt. Stanislava Vežbavičienė). Seminarą vedė Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos profesorės Sabina Martinaitytė ir Audronė Eitmanavičiūtė.
Seminaro antroje dalyje dainavo VDU Muzikos akademijos studentai ir Emilija Bagdonaitė buvusi meno mokyklos mokinė, kuri dabar mokosi VDU Muzikos akademijos 3 kurse.
Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame Raseinių meno mokyklos direktorei Ramintai Sakavičienei, pavaduotojai ugdymui Dovilei Rukienei, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkei Valdonei Balčaitienei, Redai Tamulevičienei, Dainorai Bakutienei, Daliai ir Jonui Jociams, muzikos teorijos grupės mokytojams, dailės mokytojai Ginai Kozikienei, visiems meno mokyklos mokytojams ir darbuotojams, prisidėjusiems, kad seminaras vyktų sklandžiai.
 
Valdemara Dauknaitė, muzikos teorijos metodinės grupės vadovė
Skip to content