Menu Close

Seminaras „Fleitos pedagogo iššūkiai, problemos ir jų sprendimo būdai, bei aktualijų apžvalga nūdienos muzikos/meno mokykloje“

Š. m. vasario 12 d. Kauno 1-oje muzikos mokykloje vyko fleitos mokytojų seminaras „Fleitos pedagogo iššūkiai, problemos ir jų sprendimo būdai, bei aktualijų apžvalga nūdienos muzikos/meno mokykloje“. Pedagoginėmis įžvalgomis seminare dalinosi fleitos pedagogai iš Kauno, Alytaus, Vilniaus meno ir muzikos mokyklų. Dalyvavo ir pranešimą „Pandeminiai antrokai” skaitė Raseinių meno mokyklos fleitos mokytoja metodininkė Asta Nikžentaitienė. Mokytojos darbą iliustravo 2 klasės fleitininkės Liepa Juškaitė ir Aura Gylytė, koncertmeisterė Valdemara Dauknaitė.
Džiaugiamės susitikę diskusijai gyvai, atradę daug naujovių, pasidalinę gerąja darbo patirtimi.
 
Asta Nikžentaitienė
Skip to content