Menu Close

Seminaras-praktikumas „Jaunųjų trimitininkų techninių įgūdžių formavimas. Repertuaro apžvalga”

Lapkričio 16 dieną Raseinių meno mokyklos pučiamųjų instrumentų metodinė grupė sukvietė mokytojus iš Jurbarko, Kelmės ir Raseinių meno mokyklos į seminarą-praktikumą „Jaunųjų trimitininkų techninių įgūdžių formavimas. Repertuaro apžvalga“, kurį vedė Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų gimnazijos trimito mokytojas metodininkas Aretas Baranauskas, buvęs Raseinių meno mokyklos mokinys. Įdomiai ir naudingai dirbo su mokiniais, dalijosi metodais, kurie yra individualūs kiekvienam atlikėjui. Mokytojas profesionaliai dirbo su Raseinių meno mokyklos trimito mokytojo V. Dabžanskio trimitininkais. Seminarą – praktikumą pabaigėme koncertu, grojo Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų gimnazijos trimitininkai ir jų mokytojas A.Baranauskas, koncertmeisterė J.Baranauskienė.

Esame dėkingi už susitikimą, kuriame įgijome žinių, išgirdome puikių trimito melodijų.

Asta Nikžentaitienė, pučiamųjų instrumentų metodinės grupės vadovė

 

 

 

Skip to content