Menu Close

Seminaras – praktikumas „Sceninės ištvermės ugdymas: nuo teorijos iki praktikos“

2023 metų balandžio 3 dieną Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje vyko seminaras – praktikumas „Sceninės ištvermės ugdymas: nuo teorijos iki praktikos“, kurį vedė Kauno 1 – osios muzikos mokyklos fortepijono mokytojas ekspertas, akompaniatorius ekspertas, Kauno technologijos universiteto akademinio choro „Jaunystė“ koncertmeisteris Domantas Milius. Seminaras prasidėjo fortepijono mokytojo Domanto Miliaus 7 klasės mokinio Kajaus Mačikūno pasirodymu, kurio metu jaunasis pianistas atliko Vladimiro Majorovo pjesę „Atvirukas iš Ispanijos“ bei savo kūrybos kūrinį – koncertinį etiudą „Vandenynas“.
Tęsiantis seminarui, lektorius vedė atviras pamokas Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus mokiniams, kurių metu 5 klasės mokinė Paulina Šolytė (mokytoja Džiuljeta Banienė) atliko Melody Bober „Dramatišką valsą“, o 6 klasės mokinė Aira Klangauskaitė (mokytoja Alina Skirmantaitė – Ivoškienė) atliko Milan Dvorak „Džiazinį etiudą Nr. 6“. Mokytojas atvirų pamokų metu, pabrėžė kaip svarbu aiškiai suvokti kūrinio ritminį ir dinaminį planą, kuriuo remiantis vėliau galima sukurti savitą kūrinio meninę interpretaciją.
Skip to content