Menu Close

Šilkografijos edukacija Nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje

Balandžio 5 d. Raseinių meno mokyklos dailės klasės mokiniai ir mokytoja Gina Kozikienė turėjo galimybę išvykti į edukaciją, kuri vyko Nacionalinėje dailės galerijoje Vilniuje. Mūsų mokiniams labai svarbu plėsti savo akiratį pažįstant pripažintų menininkų darbus, analizuojant įvairias dailės technikas. Tik tokiu būdu jaunasis menininkas gali išmokti suvokti savo daromas klaidas, ugdyti meninį estetinį skonį.
Taigi, įgyvendindami Lietuvos ir Kroatijos bendrojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų bendradarbiavimo projektą ir siekdami bendro tikslo Raseinių meno mokykla ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba suteikė galimybę žingeidžiausiems mokiniams išvykti ir sudalyvauti šilkografijos edukacijoje, kurioje mokiniai stropiai dirbo dvi valandas, kūrė netradicinėje erdvėje, mokėsi naujos technologijos kaip piešinius perkelti ant audinio.
Likome maloniai nustebinti, kad mūsų sostinėje daugelyje muziejų lankymasis mokyklų mokiniams yra nemokami, tad po edukacijos ir galerijos ekspozicijų apžiūros nuvykome aplankyti ir architektūrinių paminklų. Daugelis mokinių pirmą kartą lankėsi Gedimino pilyje, iš arti apžiūrėjo Vilniaus arkikatedrą.
Po ugdomųjų veiklų komandiniam darbui ir bendradarbiavimo gebėjimams stiprinti mokiniai žaidė lazerių žaidimą, pasiskirstę komandomis kovojo vieni prieš kitus kurdami strategijas, lavindami taiklumą.
Įgavę naujų jėgų vėl kibsime į darbus ir kursime toliau kartu.
Skip to content