Menu Close

“Skambinu su draugu”

2017 metų balandžio 28 dieną Elektrėnų meno mokykloje vyko XVII respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas „Skambinu su draugu“, kurį  organizavo Elektrėnų meno mokyklos fortepijono skyriaus mokytojų grupė.

Jaunieji pianistai atvyko iš įvairių Lietuvos miestų bei miestelių dvidešimt dviejų meno ir muzikos mokyklų: Alytaus, Ariogalos (Raseinių rajono), Elektrėnų, Jonavos, Garliavos, Kaišiadorių, Kauno, Kėdainių, Klaipėdos, Kupiškio, Platelių, Pabradės, Plungės, Nemenčinės, Garliavos, Salantų, Šiaulių, Ukmergės, Utenos, Vievio, Vilniaus, Zarasų.

Fortepijoninių ansamblių dalyviai buvo skirstomi į tris amžiaus grupes: A kategorijos (1-4 klasių), B kategorijos (5-7 klasių), C kategorijos (8-10 klasių),  D kategorijos (dalyviai, kurių ansambliai sudaryti iš skirtingų A, B ir C kategorijų mokinių). Renginyje dalyvavo šimtas jaunųjų pianistų, o juos ruošė šešiasdešimt pedagogų. Konkurso dalyviai turėjo atlikti laisvai pasirinktus du skirtingo charakterio kūrinius, kuriuos vertino kompetentinga komisija. Fortepijoniniai ansambliai klausytojus nustebino ryškiu ir spalvingu atlikimu, improvizacijomis, išaugusiu mokinių meistriškumo bei profesionalumo lygiu.

Raseinių meno mokyklą atstovavo vienas fortepijoninis ansamblis. D kategorijos perklausoje puikiai pasirodė jaunosios pianistės iš Ariogalos skyriaus – Evelina Dubauskaitė (3 klasė) ir šiame renginyje debiutuojanti Paulina Veličkaitė (5 klasė), kurios atliko Mykolo Kleopo Oginskio Polonezą Nr.12 ir Bill Readdy „Trys aklos pelytės“. Mokines konkursui parengė vyresnioji mokytoja Džiuljeta Banienė. Fortepijoninis duetas už puikų pasirodymą buvo apdovanotas diplomu ir atminimo dovana.

    

Skip to content