Menu Close

„Skambioji daina 2017“ laureatas

Kovo 29 d. Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje vyko VIII Žemaitijos krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalis – konkursas „Skambioji daina“. Jame dalyvavo Raseinių meno mokyklos 1-2 kl. vokalinis ansamblis (mokytoja ir koncertmeisterė dr. Jūratė Daugėlienė).

B amžiaus grupėje iškovotas Laureto (II vieta) diplomas. Ansamblis varžėsi su kolektyvais iš Plungės, Šiaulių, Mažeikių, Kretingos r. Salantų muzikos, meno mokyklų. Konkurse dalyvavo: Justė Andriūnaitė, Deimantė Jokubauskytė, Šarūnas Augustanavičius, Kamilė Raciūtė, Aistė Leniartek, Ugnė Daktaraitė, Claudia Branick, Rugilė Ačaitė, Urtė Volfaitė, Dovilė Vasiliauskaitė, Samanta Tamkutė, Monika Vaznytė. Smuiku pritarė Emilija Maciukevičiūtė (mokytoja Jolanta Turčinskienė). Kolektyvas atliko du kūrinius. Vienas jų, organizatorių pageidavimu, buvo lietuvių liaudies daina.

Po konkurso mokiniai klausėsi kitų kolektyvų pasirodymų, aplankė Mykolo Oginskio dvarą.

 

Skip to content