Menu Close

Pasaulinė muzikos diena

1975 m. UNESKO paskelbė spalio 1- ąją Pasauline muzikos diena. Vienas iš šios šventės iniciatorių – kompozitorius Dmitrijus Šostakovičius.

Muzika žmonijoje gyvuoja nuo senovės. Tą rodo archeologiniai kasinėjimai, ant uolų aptikti piešiniai, kuriuose pavaizduoti žmonės su muzikos instrumentais. Dabar muzika yra įvairiausių stilių, kiekvienas renkasi, kas jam patinka. Visais laikais aukštinama klasikinė muzika.

Meno mokyklos II pastate ( Dariaus ir Girėno 13 ) spalio 1 dieną ( ketvirtadienį ) vyks popietė skirta Pasaulinei muzikos dienai paminėti.

                               

                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Skip to content