Menu Close

Su koncertine programa aplankėme Liubartovo miestą

Gegužės 2–4 dienomis Raseinių meno mokyklos varinių pučiamųjų instrumentų ansamblis, fleitininkių kvartetas ir mokytojai Vaidas Dabžanskis, Arūnas Krištapavičius, Asta Nikžentaitienė dalyvavo Lenkijos Gegužės 3-iosios Konstitucijos dienos šventiniame festivalyje Liubartovo mieste.  Džiaugiamės galėję atstovauti Lietuvą, Raseinius koncertinėje šventės programoje. Iš Liubartovo miesto burmistro Krzysztofo Pasniko  gavome padėką.
Viešnagės metu aplankėme Liubartovo miesto kultūrines įžymybes, Kozlovkos dvaro rūmų ansamblį, Liublino miesto senamiestį.
Dėkojame organizatoriams už šiltą ir nuoširdų priėmimą Liubartove. Dėkojame Raseinių savivaldybei už suteiktą paramą organizuojant kelionę. Už sklandžią ir sėkmingą kelionę esame dėkingi Raseinių meno mokyklos direktoriaus pavaduotojui ugdymui Ariogalos skyriuje, Benediktui Siliūnui.

Asta Nikžentaitienė

Skip to content