Menu Close

Suskambėjo „Dainų dainelė“

Sausio 12 d. vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajono etapas. Jame dalyvavo šeši solistai, juos pristatė Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Valdonė Balčaitienė.

Vaikų ir moksleivių pasirodymus vertino komisija: pirmininkė Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė Ieva Goleckytė, nariai Raseinių meno mokyklos mokytoja metodininkė Eugenija Kumpikevičienė ir Ariogalos gimnazijos bei Viktoro Petkaus progimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Evelina Budrienė. Komisiją sužavėjo puikūs konkurso dalyvių balsai, artistiškumas, sava kūryba ir kūrinių interpretacija.

Sausio 21 d. Tauragėje vyks konkurso „Dainų dainelė“ zoninis etapas, jame dalyvaus Jorė Tutlytė, Raseinių lopšelio-darželio „Saulutė“ auklėtinė (mokytoja Otilija Petroševičienė, akompaniatorė Saulė Krečkauskienė), Raseinių meno mokyklos moksleiviai: Jokūbas Macius  (mokytojas Vytautas Vasiliauskas), Austėja Verpetinskaitė, Adomas Krištopavičius, Evelina Dubauskaitė, Vanesa Rasickaitė (šiuos atlikėjus paruošė Raseinių meno mokyklos mokytoja Stanislava Vežbavičienė, akompanavo Raseinių meno mokyklos mokytojai V. Vasiliauskas ir Valdemara Dauknaitė).

Džiugu, kad sudėtingu pandeminiu laikotarpiu moksleiviai noriai ruošiasi ir dalyvauja įvairiuose konkursuose, o mokytojai savo mokiniams parodo daug dėmesio ir profesionalumo.

Eugenija Kumpikevičienė, Raseinių meno mokyklos mokytoja

Skip to content