Menu Close

Sveikiname dailės X tarptautinio konkurso-festivalio „Čiurlionio krašto spalvos“ laureates

Birželio 2–3 dienomis vyko X tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės konkursas-festivalis „Čiurlionio krašto spalvos“. Tapyti vyko 3 mokiniai: Elena Baltrušaitytė, Augustė Ragalskytė ir Augustas Mockus. Elena ir Augustė varžėsi 15–18 m. amžiaus grupėje, Augustas – jauniausiųjų kategorijoje.

Konkursantams sekėsi labai gerai. E. Baltrušaitytė vyriausiųjų kategorijoje užėmė 1-ąją vietą, toje pačioje kategorijoje A. Ragalskytė pelnė 3-iąją. Jos apdovanotos ne tik diplomais, bet ir piniginiais prizais, atminimo suvenyrais, taip pat gavo kvietimus apsilankyti Druskininkų vandens parke.

Dėkojame Raseinių rajono kultūros centrui už transporto paslaugas, Raseinių meno mokyklai už finansinę paramą kelionei, taip pat mokinių tėveliams, išleidusiems mokinius į festivalį ir apmokėjusiems apgyvendinimo, maitinimosi ir kitas išlaidas.

Gina Kozikienė, Raseinių meno mokyklos dailės mokytoja

Skip to content