Menu Close

Sveikiname diplomantą Domantą

Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas

„…nuo baroko iki romantizmo…“

Š. m. kovo 16 d. Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykloje vyko Respublikinis jaunųjų pianistų konkursas "…NUO BAROKO IKI ROMANTIZMO…". Tai tęstinis projektas (rengiamas nuo 2007 metų), kuriame dalyvo 61 moksleivis iš Lietuvos meno (muzikos) mokyklų. Dalyvius vertino LMTA profesorė Aleksandra Žvirblytė (pirmininkė), mokytojos ekspertės Vilija Geležiūtė, Gražina Beleckienė.

8 kl. mokinys Domantas Pranckūnas (mokytoja ekspertė dr. Jūratė Daugėlienė) C amžiaus grupėje iškovojo diplomanto vardą. Mokinys varžėsi su stipriausiais Vilniaus M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Karoliniškių, B. Jonušo, Panevėžio muzikos mokyklos, Zarasų meno mokyklos jaunaisiais pianistais.

Sveikiname!

 

 

Skip to content