Menu Close

Sveikiname, džiaugiamės, didžiuojamės!

Birželio 3 – 15 d.  Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykloje vyko VI respublikinis (nuotolinis) instrumentinių ansamblių konkursas „KARAMELĖ“. Konkurse dalyvavo 57 instrumentiniai ansambliai iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Palangos, Tauragės, Akmenės, Plungės, Gargždų, Radviliškio, Kuršėnų, Raseinių ir Kelmės. Dalyvius konkursui ruošė 73 mokytojai. Raseinių meno mokyklą konkurse puikiai atstovavo du instrumentiniai ansambliai ir savo amžiaus grupėse pelnė aukštus apdovanojimus:

Lyja Germanavičiūtė (smuikas) ir Vėja Germanavičiūtė (fortepijonas) –  I vietos Laureato diplomas, mokytojos Jolanta Turčinskienė ir Laisvida Juodytė.

Rugilė Nainytė (smuikas) ir Beatričia Ignatavičiūtė (fortepijonas) – II vietos Laureato diplomas, mokytojos Jolanta Turčinskienė ir Laisvida Juodytė.

Mokytojos Jolanta ir Laisvida dėkoja meno mokyklos bibliotekininkei Daliai Margevičienei už visų metų surengtų koncertų nuotraukas ir mokinių laimėjimų viešinimą visuomenei, bei mokyklos facebooke.

Jolanta Turčinskienė, smuiko mokytoja metodininkė

Skip to content