Menu Close

Sveikiname Kamilę – II respublikinio jaunųjų dirigentų konkurso laureatę

Š. m. sausio 19 d. Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokykloje įvyko II respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas, kuriame dalyvavo Raseinių meno mokyklos mokinė Kamilė Raciūtė. Jaunoji dirigentė laimėjo I vietos laureato diplomą ir buvo apdovanota už geriausiai interpretuotą privalomą kūrinį. Konkursui mokinę ruošė ir akompanavo mokytoja ekspertė Jūratė Daugėlienė.
I turo konkurso dalyviai iš Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, Šiaulių Sauliaus Sondeckio gimnazijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos, Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos dirigavo du kūrinius ir fortepijonu grojo pasirinktą kūrinių. II turas vyko Biržų pilies didžiojoje menėje, kur B kategorijos konkurso dalyviai dirigavo mokyklos jaunių chorui. Dirigentus vertino komisija, vadovaujama Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Choro dirigavimo katedros profesoriaus Dainiaus Puišio.
Konkursas buvo puikiai organizuotas. II turo pradžioje visus dalyvius, organizatorius pasveikino ir sėkmės linkėjo Biržų rajono savivaldybės atstovai. Dirigentų mokytojams ir koncertmeisteriams organizatoriai įteikė padėkos raštus.
Galimybę dalyvauti konkurse suteikė Raseinių meno mokyklos administracija.
Didžiuojamės ir sveikiname Kamilę ir jos mokytoją ekspertę Jūratę Daugėlienę.
Skip to content