Menu Close

Sveikiname laureatus!

Plungės M. Oginskio meno mokykloje vyko vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų ir ansamblių virtualus festivalis – konkursas ,,Pavasario trimitai 2021“. Konkurse dalyvavo 8 šalys: Portugalija, Rumunija, Estija, Latvija, Baltarusija, Ukraina, Rusija ir Lietuva. Dalyvavo net 210 atlikėjų, kuriuos vertino trys autoritetingos tarptautinės vertinimo komisijos. Varinių pučiamųjų instrumentų klasikos ir šiuolaikinio kompozitoriaus pjesės kategorijoje dalyvavo 63 solistai. Raseinių meno mokyklos mokinys Adomas Krištapavičius (trimitas) pelnė II vietos Laureato diplomą (mokyt. Vaidas Dabžanskis, koncertmeisterė Saulė Krečkauskienė), o varinių pučiamųjų ansamblis – Paulius Švagždys, Herkus Pluščiauskas, Lukas Jaškauskas, Adomas Krištapavičius, Gustas Gedrimas, Nojus Gedrimas – III vietos Laureato diplomą (mokyt. Vaidas Dabžanskis).

Vaidas Dabžanskis, trimito mokytojas

 

 

Skip to content