Menu Close

Sveikiname laureatus!

Gegužės 7 d. Gargždų muzikos mokykloje vyko II respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „In Corpore”. Konkursas sulaukė daugiau kaip 400 dalyvių iš Lietuvos muzikos ir meno mokyklų. Šiame konkurse dalyvavo ir laureatais tapo Raseinių meno mokyklos mokiniai: Adomas Krištapavičius (trimitas) – II vietos laureatas, mokytojas Vaidas Dabžanskis, koncertmeisterė Saulė Krečkauskienė; pučiamųjų instrumentų ansamblis: Lukas Jaškauskas, Herkus Pluščauskas, Adomas Krištapavičius, Dominykas Guntarskis, Julius Armoška, Gabrielius Čiapas, Titas Krūgelis, Nojus Gedrimas, Arūnas Krištapavičius (sax baritonas) – II vietos laureatas, mokytojas Vaidas Dabžanskis; Barbora Šaltyte (fleita) – III vietos laureatė, mokytoja Asta Nikžentaitienė, koncertmeisterė Saulė Krečkauskienė; Elzė Lukoševičiūtė ir Milda Ulvidaitė (saksofonas) – III vietos laureatės, mokytojas Alfonsas Rukas.
Skip to content