Menu Close

Sveikiname šokėjus Domantą ir Ievą šokių čempionato dalyvius

Vasario 1-osios ankstyvą rytą patys stipriausi ir ištvermingiausi šokėjai rinkosi į pirmąjį, sunkiausiąjį šių metų šalies čempionatą ir pirmenybes. Sunkiausias, nes varžybų metu tenka keisti rūbus ir šokti penkis klasikinius, bei penkis Lotynų Amerikos šokius. Laiko pasiruošti, bei atlikti visus dešimt šokių su jiems būdingu charakteriu skiriama minimaliai. Gal todėl suaugusių grupėje varžėsi tik trys poros.
Jaunimo (16-18m.) grupėje tarp 19 stipriausių Lietuvos porų varžėsi ir Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus auklėtiniai Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė (mokyt. L. Bankauskienė). Įveikę atrankos turą Domantas su Ieva pateko į pusfinalį ir jame užėmė 9 vietą.
Dar viena meno mokyklos šokėjų pora Dovydas Dabašinskas su Gabija Milašauskyte varžėsi savo amžiaus ir meistriškumo grupės Lietuvos pirmenybėse. Šioje grupėje taip pat varžėsi 19 porų ir jie įveikę pirmąjį turą, šoko pusfinalyje užėmė 11 vietą.

Liudmila Bankauskienė, šokio mokytoja

Skip to content