Menu Close

Sveikiname XIX ARCO festivalio laureates: Lyją ir Vėją

Šių metų gruodžio 5 dieną, Juozo Naujalio menų gimnazijoje vyko XIX muzikos ir meno mokyklų festivalis ARCO. Raseinių meno mokyklą atstovavo mokytojos Eligijos Dobilaitienės smuikininkių trio: Karolina Gedrimaitė, Rugilė Kleinauskaitė, Emilija Kuzminskaitė ir smuikininkų ansamblis. Akompanavo mokyt. Gintarės Gudaitienės mokinė Gabija Miežinytė, bei Jolantos Turčinskienės smuikininkių kvartetas: Emilija Maciukevičiūtė, Danielė Aleksaitė, Emilija Bagdonaitė ir Gabija Žemaitytė. Mergaitėms akompanavo mokyt. Laisvidos Juodytės mokinė Julita Kumpikevičiūtė. Taip pat festivalyje dalyvavo sesutės Lyja ir Vėja Germanavičiūtės. Visi mokiniai ir mokytojos buvo apdovanoti padėkomis, o Lyja ir Vėja Germanavičiūtės tapo XIX ARCO festivalio laureatėmis.

Sveikiname mergaites ir linkime tolimesmės sėkmės konkursuose!

 

Skip to content