Menu Close

Sveikiname XX ARCO festivalio-konkurso laureates ir diplomantes

Šių metų lapkričio 20 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vyko XX Lietuvos muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų festivalis-konkursas ARCO, atskleidžiantis jaunųjų talentų meninę saviraišką, stiprinantis Lietuvos muzikos ir meno mokyklų bendradarbiavimą bei plėtojantis styginių instrumentų pedagogų ir mokinių kūrybines galias.

Festivalyje-konkurse dalyvavo trys Raseinių meno mokyklos kolektyvai. Net du iš jų pelnė Laureatų diplomus, tai – sesutės Lyja ir Vėja Germanavičiūtės, kurios dalyvavo  šiame konkurse kaip solistės ir smuikininkių trio Emilija Bagdonaitė, Emilija Maciukevičiūtė, Lyja Germanavičiūtė (mokyt. Jolanta Turčinskienė) ir Vėja Germanavičiūtė (fortepijonas, mokyt. Laisvida Juodytė). Kamerinis ansamblis (Julija ir Rugilė Nainytės, Gita Gliaudytė, Gabija ir Emilija Maciukevičiūtės) apdovanotas padėkos raštais.

Sveikiname mergaites, džiaugiamės jų pasiekimais ir linkime sėkmės kituose konkursuose.

Dėkojame mokytojoms už parengimą konkursui.

Skip to content