Menu Close

Švenčių laukimas ir kalėdiniai koncertai Ariogalos skyriuje

Žiema – nuostabus metų laikas… Kai lauke šalta, mus šildo namų židinys. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus mokiniai gruodžio  mėnesio  vakare  šildė savo tėvelių širdis nuostabiais muzikos garsais.  Gruodžio 9 dienos vakarą  vyko  mokytojų  Džiuljetos Banienės (fortepijono klasė), Akvilės Baliukonytės (akordeono klasė), Domo Ročkos (gitaros klasė) ir Danguolės Raškevičienės (vokalo klasė) mokinių jungtinis koncertas „Laukiame švenčių“.  Tai buvo šventinių renginių pradžia, įsukusi mokyklą į kalėdinio koncertų maratoną.

Į jaukią, puošnią mokyklos salę rinkosi smalsūs žiūrovai: mokytojai, koncerto dalyvių tėveliai, artimieji, draugai. Šis koncertas išsiskyrė savo žaismingomis nuotaikomis,  nuoširdžiu, puikiu fortepijono, akordeono, gitaros ir vokalo klasių mokinių muzikavimu bei puikiu dainavimu. Renginys nebūtų buvęs toks įdomus, jei ne šaunių, artistiškų koncerto vedėjų Paulinos Šolytės ir Gabijos Banytės gražus programos vedimas.

Koncerto pradžioje skambėję kūriniai renginiui suteikė puikią nuotaiką ir iškilmingumą. Klausytojus pasveikino merginų vokalinis ansamblis su V. Kernagio daina „Nenusigąsk, tai aš“ (ruošė mokytoja D. Raškevičienė). Vėliau programoje sekė pačių jauniausių pianistų pirmokėlių debiutas mokyklos scenoje: Tėjos Džiaugytės, Adrijos Giedraitytės, Dajaus Giedraičio ir Vestos Gailiūtės pasirodymas. Scena tapo tikru išbandymu, nes tai buvo pirmasis sėkmingas jų pasirodymas. Su nedideliu jauduliu, iškilmingai jie žengė į sceną, lydimi žiūrovų aplodismentų.

Vakaras neprailgo. Koncerte skambėjo gražiausios lietuvių ir užsienio kompozitorių melodijos. Jas atliko jaunieji pianistai: Tautvilas Šukevičius, Marta Šalvaitytė, Ugnė Morkutė (IV klasė), Paulina Šolytė ir Gabija Banytė (papildomas 2-asis instrumentas). Subtiliai gitara skambino Benas Krasauskas (1 kl.) ir Melita Paškevičiūtė (2 kl.). Koncertinę programą paįvairino fortepijoninis Paulinos Šolytės ir Ugnės Morkutės, akordeonų duetas Paulinos Šolytės ir  Ievos Kaupaitytės duetai.

Koncertinė programa baigėsi puikia vokalinio merginų ansamblio atliekama daina „Ten, kur niekada nebuvau“ (muz. ir eil M. Ikasalaitės) bei Evelinos Dubauskaitės ir Airos Klangauskaitės autorine daina „Mūsų meilė“. Gruodžio mėnesio melodijų vakaras, pilnas stebuklų, baigėsi. Mokiniai ir  tėveliai tarė nuoširdžius padėkos žodžius mokytojams

Džiuljeta Banienė, Ariogalos skyriaus vyresnioji mokytoja                                                                                                          

Skip to content