Menu Close

Šventė „Ateina muzika“ Viduklės skyriuje

Gražų gegužės dvidešimtosios (penktadienio) vakarą Raseinių meno mokyklos Viduklės skyriaus salėje vos sutilpo renginių išsiilgę, šventės „Ateina muzika“ dalyviai ir žiūrovai. Pagal ilgametes šventės tradicijas pučiamųjų instrumentų ansamblis scenoje grojo pirmieji, buvo apdovanoti ir supažindinti su mažiausiais fortepijono ir saksofono klasės atlikėjais, į kuriuos vėliau įsijungė patys. Pasirodymus lydėjo tėvelių, mokytojų, svečių šypsenos ir gausūs aplodismentai.
Koncerte dalyvavo atlikėjai: Emilis Klapatauskas, Atėnė ir Faustėja Višinskytės, Nojus,Titas ir Ieva Mačiulaičiai, Kristupas Čėsna, Dominyka Žalabinaitė, Milana Arbašauskaitė, Eglė Radžiūtė, Elija Fochtaitė, Evita Bondarovaitė ir Pijus Povilaitis.
 
Rita Krikštanienė, Vidmantas Kveselis, renginio organizatoriai ir koordinatoriai  
Skip to content