Menu Close

Iškilmingas pažymėjimų įteikimas

Iškilmingas Raseinių meno mokyklos baigimo pažymėjimų įteikimo koncertas "Muzikiniai žiedai" gegužės 25 d. vyko Raseinių kultūros centre. Mokslo metų pabaiga – mokyklos darbo, pastangų ir rezultatų derliaus metas. Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir puikiais rezultatais. Meno mokykla išleido 44 įvairių specialybių mokinius, kuriems buvo įteikti mokslo baigimo pažymėjimai.

Pasveikinti atvyko Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė, savivaldybės mero patarėjas Algimantas Mielinis, tarybos narės – Ona Babonienė, Diana Kaupaitienė, tėvelių vardu kalbėjo ir sveikinimo žodžius perdavė Gitos mamytė, nuo mokinių – Gita Gliaudytė.

Iškilmingo koncerto-šventės scenarijų kūrė režisierė Ilma Garšvienė, žaismingai ir nuotaikingai koncertą vedė mokytojas Gražvydas Jegnoras, talkino Meda Micevičiūtė, visiems gerą nuotaiką palaikė meno mokyklos kolektyvai, ypač didelių ovacijų sulaukė mokytojų instrumentinė grupė, vadovaujama mokytojo Alfonso Ruko.

Malonus siurprizas, skirtas mokytojams, buvo Regvitos Garšvaitės atliekama daina. 

Linkime sėkmės ir gero kelio absolventams ir gerų atostogų mokytojams.

         

 

Skip to content