Menu Close

“Šventinės dvasios įkvėpti”

Šventinė dvasia aplanko visus: tiek didelius, tiek mažus. Tik nuo mūsų pačių priklauso kokio stiprumo šventinę –  kalėdinę dvasią pajausime. Dailės skyriaus mokiniai šventinę dvasią jautė ir panoro, kad ją pajaustų kuo daugiau žmonių.

Raseinių meno mokyklos Ariogalos filiale gruodžio 14-22 dieną buvo galima aplankyti mokinių kūrybinių darbų parodą „Šventinės dvasios įkvėpti“. Parodos organizatoriai dailės skyriaus mokiniai ir jų mokytoja Kristina Grockyte.

Ankstyvojo dailės ugdymo grupės mokiniai panoro lipdyti sniego senius, bet kai nėra sniego, kaip nulipdyti besmegenius? Mažųjų menininkų fantazija beribė, todėl,  panaudodami netradicines medžiagas, sukūrė visą būrį spalvingų sniego senių. Vyriausieji dailės skyriaus mokiniai (5 klasė) bandė puoselėti lietuvių liaudies meną ir parodai pristatė stilizuotas gyvūnų skulptūras iš šieno ir keletą tapybinių darbų. Neformaliojo vaikų švietimo grupės „Kūrybinės dirbtuvės“  mokiniai iš tekstilinių medžiagų sukūrė kalėdinių namelių miestą. Nameliai vienas už kitą gražesni, įdomesni tiek savo forma, tiek spalvingumu.

Mokytoja mokiniams paruošė ir įteikė padėkas už dalyvavimą parodoje, pavaduotoja Danutė Nedzinskienė pasidžiaugė mokinių beribe fantazija, sukuriant gražią įvairiapusę parodą, o muzikos skyriaus mokytojai taip pat džiaugėsi gražiais mokinių darbais. Nuolatiniai parodų lankytojai – tėveliai, nepraleidžiantys savo atžalų parodų, džiaugėsi labiausiai ir bent trumpam atitrūko nuo kasdienių darbų, pasisėmė šventinės nuotaikos.

Nors už lango sniego nėra, o ir šventinė nuotaika nespindi žmonių akyse, bet tikimės, kad paroda bent šiek tiek pakėlė nuotaiką ir į Jūsų širdis įpūtė nors dalelę šventinės dvasios.

Kristina Grockytė – Raseinių meno mokyklos
Ariogalos filialo  mokytoja

gr2 gr3 gr4 gr5 gr6 gr7 gr8

Skip to content