Menu Close

Šventinis koncertas Ariogalos skyriuje

2021 metų gruodžio 15 dieną Raseinių meno mokyklos koncertų salėje vyko mokytojų Džiuljetos Banienės (fortepijono klasė), Danguolės Raškevičienės (muzikos teorijos klasė) ir Arūno Krištapavičiaus (pučiamųjų klasė) mokinių koncertas „Stebuklų belaukiant“. Tai buvo vienas iš šventinių renginių, įsukęs mokyklą į kalėdinių koncertų maratoną. Koncerto pradžioje klausytojus pasveikino Raseinių meno mokyklos direktorė Raminta Sakavičienė ir merginų Evelinos, Ievos ir Paulinos vokalinis tercetas atliko dainą „Atvirukas“ (parengė mokytoja Danguolė Raškevičienė). Renginį vedė šaunios koncerto vedėjos Paulina Šolytė ir Evelina Dubauskaitė. Jos, betarpiškai bendraudamos tarpusavyje ir su publika, laisvai improvizuodamos, pokštaudamos, sukūrė linksmą bei džiugią nuotaiką. Šio koncerto metu buvo įžiebta eglutė. Koncerto programoje skambėjo gražiausios lietuvių ir užsienio kompozitorių melodijos. Jas skambino jaunieji atlikėjai – pianistai, akordeonininkai, klarnetininkai ir saksofonininkai. Pačiam mažiausiam atlikėjui, fortepijono klasės pirmokui Jonukui, scena tapo tikru išbandymu, nes tai buvo pirmasis sėkmingas jo muzikavimas scenoje. Šis vakaras visiems atvykusiems suteikė gerą, nepamirštamą įspūdį.

Džiuljeta Banienė, Ariogalos skyriaus vyresnioji mokytoja                                                                                        

Skip to content