Menu Close

Tarptautinis festivalis “Skambioji pjesė”

Kovo 24 d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos filiale vyko I tarptautinis jaunųjų pianistų festivalis „Skambioji pjesė“. Tarp svečių iš Estijos, Latvijos, Lenkijos ir dešimties Lietuvos mokyklų puikiai pasirodė Raseinių meno mokyklos atstovės Ema Songailaitė, Gabija Miežinytė, Izabelė Janušaitytė, Evelina Jociūtė, Rusnė Kaminskaitė, kurias festivaliui paruošė mokytojos Gintarė Gudaitienė, Saulė Krečkauskienė, Jolanta Sederevičiūtė.

Festivalio dalyviai turėjo galimybę susipažinti su šiuolaikiniais kaimyninių šalių muzikos autoriais, išgirsti mėgiamą bendraamžių repertuarą ir atlikimo manierą, pasidalinti įspūdžiais įvairiomis užsienio kalbomis.

Ačiū organizatoriams.

Fortepiono mokytoja Jolanta Sederevičiūtė

(mokytojos Gintarės Gudaitienės nuotraukos)

Skip to content