Menu Close

Teatro edukacinis renginys „Gyvieji kostiumai-stop kadras”

Baigiantis mokslo metams, Meno mokyklos teatro mokytoja ekspertė Albina Damašauskienė pakvietė į edukacinį renginį „Gyvieji kostiumai – stop kadras“, kuriame dalyvavo Raseinių Šaltinio progimnazijos 4 d klasės mokiniai ir mokytoja Regina Kalpokienė.
Tai buvo tarsi spektaklis, kuriame dalyvavo visi, o vaidmenis, kostiumus galėjo rinktis patys. Mokytoja Damašauskienė į šią veiklą įtraukė visus. Net ir patiems nedrąsiausiems, buvo smalsu sužinoti ką veikia, kuo užsiima mokiniai lankantys teatro pamokas. Išgirdo ir pamatė koks gali būti teatras, kostiumai, apšvietimas, muzika, kas kuria spektaklius ir atlieka vaidmenis.
Buvo įdomu, nes galėjo pabandyti suvaidinti princus, karalius ir kt. vaidmenis. Patiko atlikti įvairius judesius pagal muziką, perteikti veikėjo nuotaiką, muzikuoti su daugybe netradicinių ir tradicinių muzikos instrumentų, kuriuos davė teatro mokytoja ir pamokė, kaip sukurti orkestrą.
Skip to content