Menu Close

Turininga išvyka į Zyplių dvarą

Trečiadienio popietę nuo Meno mokyklos autobusas pajudėjo link Šakių rajono, Zyplių dvaro. Apsilankius Zyplių dvaro galerijose ir pamačius įvairių meno dirbinių: paveikslų, rankdarbių, medžio, akmens skulptūrų, keramikos, kalvystės, stiklo, įspūdingus sodus, kaukes ir paragavus restorano KUCHMISTRAI didikų virtuvės patiekalų dar ilgai norėjosi vaikščioti po nuostabią rudeninę parko teritoriją.
Dar gilesnius ir įsimintinus įspūdžius paliko pasivaikščiojimas įspūdingais Sudargo piliakalnių šlaitais, nuo kurių gėrėjomės Nemuno vaizdais. Vaikštant po Sudargo piliakalnių kompleksą norėjosi tiesiog stovėti, grožėtis ir viską fotografuoti. Gamtos grožis buvo kerintis.
Grįžome pailsėję, pasigrožėję nuostabia gamta, istorija, kultūriniu palikimu.
Dėkojame mokyklos direktorei Albinai Damašauskienei už kelionę, mokytojoms – Sigitai už nuotraukas, Valdemarai ir Astai už kelionės organizavimą ir visiems – už buvimą drauge.

Skip to content