Menu Close

TV konkurso ,,Dainų dainelė‘‘ zoninis turas Tauragėje

Sausio 21 d. Tauragės meno mokykloje  vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso ,,Dainų dainelė‘‘ zoninis etapas, kuriame dalyvavo 39 kolektyvai ir atlikėjai iš Tauragės, Jurbarko, Šilalės, Kelmės, Raseinių rajonų bei Pagėgių savivaldybės. Raseinių meno mokyklą atstovavo moksleiviai: Jokūbas Macius  (mokytojas Vytautas Vasiliauskas), Austėja Verpetinskaitė, Adomas Krištopavičius, Evelina Dubauskaitė, Vanesa Rasickaitė (šiuos atlikėjus paruošė Raseinių meno mokyklos mokytoja Stanislava Vežbavičienė, akompanavo Raseinių meno mokyklos mokytojai V. Vasiliauskas ir Valdemara Dauknaitė). 

Visi dalyviai atliko po tris dainas, kurias vertino  10 narių komisija: pirmininkas – Dainius Puišys, Lietuvos teatro ir muzikos akademijos Choro dirigavimo katedros profesorius, nariai: Artūras Novikas, A. Noviko džiazo mokyklos vadovas, Martynas Staškus, Lietuvos operos ir baleto teatro dirigentas, Dalia Tumosaitė, Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja metodininkė  ir po vieną atstovą iš visų rajonų. 

Nuo vasario mėnesio prasidės TV konkurso ,,Dainų dainelės‘‘ koncertų transliacijos per LRT televiziją. Labai gaila mūsų mokyklos dainorėliai dalyvavę zoniniame ture nepasirodys televizijos ekrane. Toks yra komisijos verdiktas.

Skip to content