Menu Close

V respublikinis antro instrumento (fortepijono) muzikos festivalis ,,Laisvalaikio muzika 2018 ”

Festivalyje dalyvavo  63  jaunieji  atlikėjai, kurie  pasirenkamąjį  instrumentą  taip pat  labai  myli. Mūsų  mokyklos mokinė Rusnė  Gylytė (6kl. fleitos spec.) atliko M.Mier  pjesę "Tylusis  bugis''

,,Klausiausi jaunųjų  atlikėjų, kurių  atliekama muzika sklido  po M.K.Čiurlionio dailės muziejų. Fantazijų  ir  simbolių kupini dailininko  paveikslai ir vaikai, švelniai liečiantys fortepijono  klavišus, kvietė gausiai  susirinkusius klausytojus, paklajoti po paslaptingą pasaulį, kupiną  neįtikėtinų  spalvų  bei  nuostabių  išgyvenimų. Pasaulį,  visada  esantį  čia,  šalia, –  tik  tereikia mokėti  žengti  žingsnį  ir  leisti  sau  jame  atsidurti…"

  Gintarė  Gudaitienė, fortepijono mokytoja  

 

Skip to content