Menu Close

V respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė”

2019 m. balandžio 12 d. Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokykloje vyko V respublikinis instrumentinių ansamblių konkursas „Karamelė”, kuriame dalyvavo Palangos Stasio Vainiūno, Kretingos, Platelių, Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio, Kuršėnų, Raseinių, Joniškio Algimanto Raudonikio ir Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklų, Kauno 1-osios, Klaipėdos Juozo Karoso, Klaipėdos Jeronimo Kačinsko, Tauragės, Gargždų, Šiaulių 1-osios, Šiaulių Dainų, Radviliškio, Naujosios Akmenės ir Ventos muzikos mokyklų, Šiaulių „Juventos” progimnazijos ir Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos jaunieji atlikėjai.
Raseinių meno mokyklos 2 klasės fleitininkės Karina Bautronytė ir Barbora Šaltytė (mokytoja Asta Nikžentaitienė), bei 8 klasės fortepijono moksleivė Evelina Jociutė (mokytoja Saulė Krečkauskienė) konkurse (A1 grupėje) pelnė I laipsnio diplomą.
Sveikiname ir labai džiaugiamės.

Skip to content