Menu Close

V respublikinis meno (muzikos) mokyklų jaunųjų atlikėjų festivalis „Draugų vasara – 2022“

2022 m. spalio 26 d. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje vyko V respublikinis meno (muzikos) mokyklų jaunųjų atlikėjų festivalis  „Draugų vasara – 2022“.
Festivalio atidaryme sveikinimo žodžius tarė Ariogalos šv. Arkangelo Mykolo parapijos klebonas Gintautas Jankauskas, Raseinių rajono savivaldybės vicemeras Kęstutis Užemeckas, Ariogalos miesto seniūnas Saulius Buividas, Raseinių meno mokyklos direktorė Raminta Sakavičienė, Raseinių meno mokyklos direktorės pavaduotojas ugdymui Ariogalos skyriuje Benediktas Siliūnas.
Šiemet festivalio dalyvių nepaprastai daug, net 90, mokinius paruošė 29 mokytojai, todėl festivalis buvo suskirstytas į 2 koncertines dalis.
Pirmoje festivalio dalyje koncertavo atlikėjai iš Šiaulių Dainų muzikos mokyklos, Kauno rajono Garliavos meno mokyklos, Prienų meno mokyklos Veiverių A. Kučingio filialo, Kauno 1-osios muzikos mokyklos, Šakių rajono meno mokyklos, o antroje festivalio dalyje koncertavo atlikėjai iš Raseinių meno mokyklos ir Ariogalos skyriaus.
Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis.
Festivalio rėmėjai: Raseinių rajono savivaldybės vicemeras Kęstutis Užemeckas, Ariogalos miesto seniūnas Saulius Buividas, UAB Ariogalos gelžbetoninės konstrukcijos direktorius – Alfredas Lionginas Masaitis, verslininkai Jūratė ir Kęstutis Krištopaičiai, Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus mokinės tėveliai Šiaudikiai, UAB „Palonas“ direktorius Vytautas Juškevičius.
Festivalio koncertus vedė Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus fortepijono vyresnioji mokytoja Alina Skirmantaitė-Ivoškienė, dailės klasės mokinė Ugnė Klasauskaitė ir fortepijono klasės mokinė Eliza Aputyt
 
Alina Skirmantaitė-Ivoškienė
Skip to content