Menu Close

„Vaivorykštės juosta – 2022″

Džiugu pranešti, kad šią  gegužės 4 dieną Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriuje  vyko V respublikinis muzikos (meno) mokyklų jaunųjų atlikėjų kamerinio muzikavimo festivalis „Vaivorykštės juosta – 2022“. Jau tradiciniu tapęs festivalis sukvietė kamerinius ansamblius į svetingus namus, Ariogalos skyrių.

Festivalio dalyvius pasveikino Raseinių meno mokyklos direktorė Raminta Sakavičienė, o dalyvių muzikavimu pasidžiaugė šios mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dovilė Rukienė.

Festivalio koncerte skambėjo Kauno Juozo  Naujalio muzikos gimnazijos, Miko Petrausko scenos menų mokyklos, „Vyturio“ gimnazijos Muzikos skyriaus ir Raseinių meno mokyklos bei Ariogalos skyriaus jaunųjų atlikėjų tradicinės ir ne visai tradicinės sudėties ansambliai. Ypač smagu matyti ir girdėti mokinių bei  jų mokytojų muzikavimo drauge kolektyvus: smuikininkių ansamblį su mokytoja J. Turčinskiene, mokytojo A. Ruko vadovaujamą putikų kolektyvą ir smagiai muzikuojančius akordeonininkus su mokytojais D. Lipčiene bei G. Jegnoru. Kolegos muzikantai  savo pavyzdžiu parodė pasitikėjimą, meilę savo instrumentui ir muzikai, kuri yra turtingas mūsų gyvenimo šaltinis  ir gali būti naudinga žmogaus sveikatai, gerovei ir ugdymui.

Renginio organizatoriai dėkoja respublikinio festivalio nuolatiniams mokyklos rėmėjams: verslininkams  J. Ir  K. Krištopaičiams, Raseinių r. Savivaldybės vicemerui K. Užemeckui, verslininkui A. Macaičiui, mokytojai L. Bankauskienei ir Ariogalos miesto seniūnijos seniūnui S. Buivydui.

 Danguolė Gudžiuvienė, smuiko mokytoja

 

Skip to content